1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна која ви буди тажни/среќни чувства?

Дискусија во 'Канта' започната од CoCoGiiiRL, 26 март 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. CoCoGiiiRL

  CoCoGiiiRL Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2011
  Пораки:
  701
  Допаѓања:
  3.193
  Пол:
  Женски
  Мислам дека ни фали ваква тема сите имаме песна која кога ќе ја слушнеме ни буди некакви чувства може да ја постираме песнава и даваме краток опис во кого те потсеќа и што буди во тебе. Посакувам добра дружба :l:


  Секогаш ме орасположува кога и да ја слушнам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.