Песна која ви ја одбележa 2012 година

Дискусија во 'Музика' започната од DreamAngel, 28 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. DreamAngel

  DreamAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2012
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  353
  ако мислите дека темата е непотребна слободно избришете ја ;)

  Која песна ке ве потсеќа на 2012 година? :)

  Мене дефинитивно оваа..

  http://www.youtube.com/watch?v=kOGBIbqXwYE
   
 2. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.092
  Допаѓања:
  161.035
  Пол:
  Женски
 3. LittleFairy

  LittleFairy Популарен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1.427
  Допаѓања:
  1.934
 4. LOmikol

  LOmikol Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  20
  Компир садам пари вадам,драчево :rofl:
   
 5. anu6kaa

  anu6kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  1.301
  Допаѓања:
  424
  Пол:
  Женски
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.960
  Пол:
  Женски
 7. CuteEva

  CuteEva Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 септември 2012
  Пораки:
  143
  Допаѓања:
  131
 8. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
 9. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  1.963
  Допаѓања:
  26.672
  Пол:
  Женски
 10. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
 11. macedonia.timeless

  macedonia.timeless Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јуни 2012
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  137
  Многу се..
  Но оваа што беше на евровизија за германија
  Роман лоб -standing still.. Често ја слушам и не ми е досадна.
   
 12. LilBaby

  LilBaby Популарен член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  3.458
  Допаѓања:
  7.883
  Имам некои стандардни кои ми го обележуваат животот, и не се само актуелни еден период, една година, туку траат и ќе траат.
  Оваа година колку што се сеќавам, најактуелни ми беа:

  http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg
  http://www.youtube.com/watch?v=MntbN1DdEP0
  http://www.youtube.com/watch?v=mmuARFXUikI


  Неколку месеци заразена бев со нив, па ете.
   
  На Sara123 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.391
  Пол:
  Женски
  На kravce му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sanjichka007

  Sanjichka007 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2012
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  11.910
  Пол:
  Женски
 15. deedee0

  deedee0 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2011
  Пораки:
  359
  Допаѓања:
  364
 16. Dona-Ares

  Dona-Ares Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  214
  Пол:
  Женски
  nicko- say my name :inlove: :inlove:
   
 17. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
 18. FortuneTeller.xD

  FortuneTeller.xD Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2010
  Пораки:
  655
  Допаѓања:
  381
  http://www.youtube.com/watch?v=qqU9-0uuGAU
  Oваа. Ама се колнам дека више нема да слушнам ни стих.
  Се' за доброто на мојот љубовен живот. :D
   
 19. Oxymoron

  Oxymoron Популарен член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  1.276
  Допаѓања:
  11.333
  На kravce и DzingrlakaDzikica им се допаѓа ова.
 20. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.899
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.