1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна што ве нервирала, а сега ја обожавате

Дискусија во 'Музика' започната од prominent, 26 август 2020.

 1. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.123
  Која песна прво ви била одбивна, па од некои причини сте почнале да ја слушате и дури да ви се допаѓа? :)

   
  На Ketchup и Jana06 им се допаѓа ова.
 2. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  3.335
  Допаѓања:
  31.013
  Пол:
  Женски
 3. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  2.815
  Допаѓања:
  11.347
  Пол:
  Женски
  Бруки искрено ама заразна е. :D

   
 4. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.123
  На sierra, mula, Angie1432 и 4 други им се допаѓа ова.
 5. Ladybug98

  Ladybug98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  730
  Допаѓања:
  3.291
  Пол:
  Женски

  Од тик ток ме нервираше, а сега ја научив и јас и си ја пеам секој ден. :D
   
  На stetoskop, Regina.Phalange, mula и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 6. lolitaspurgatory

  lolitaspurgatory Активен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2019
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  70
  Пол:
  Женски

  but u like her better, wish i were heather.
   
 7. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  872
  Допаѓања:
  2.853
  Пол:
  Женски

  im a bad guuuuuy.....
   
  На stetoskop му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Marija6165

  Marija6165 Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2020
  Пораки:
  207
  Допаѓања:
  151
  Пол:
  Женски
   
  На marija1907 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. LadyInTheDark

  LadyInTheDark Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2013
  Пораки:
  1.008
  Допаѓања:
  2.747
  Многу ми одеше на нерва оваа песна од тик ток ја знаев. Од денот кога ми беше посветена од едно типче, долго време шмекер од раб но од различни градови сме и јас во коронава не одев долг период на раб. Што значи без шмек бевме во кризен период :rofl: (леле ќе пукнам :rofl:) и последно пред да ме врати тој на раб ми ја посвети и песнава :rofl: Јас едвај чекав песна како и секогаш се припукуваме со песни, си праќаме одговори и сите песни ни се совпаѓаат една со друга :rofl: и најјако е што во ист период дали јас/тој ќе објави и одма после неколку саати другиот од нас објавува во зависност кој објавил прв :rofl: и нема крај значи нонстоп сме активни :rofl:... Абе си играме играчки :rofl: Од тогаш ми стана убава :rofl: поточно текстот ми се допаѓа, а музиката сеуште ми е глупава :rofl: ама си ја слушам од кејф :rofl:
   
 10. Ketchup

  Ketchup Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  5.886
  Допаѓања:
  41.584
 11. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.123
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 12. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.991
  Допаѓања:
  66.445
 13. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.123
   
  На Just.do.it му/ѝ се допаѓа ова.
 14. eliesaab

  eliesaab Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2013
  Пораки:
  2.390
  Допаѓања:
  6.909
  Пол:
  Женски
 15. Jana06

  Jana06 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 април 2016
  Пораки:
  8.702
  Допаѓања:
  27.590
  Пол:
  Женски


  Одамна не сум видела толку јака девојка, за неа го гледам спотот.
   
  На sunshinebabe му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Stephen Amell

  Stephen Amell Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  2.038
  Допаѓања:
  20.701
 17. Lavender4

  Lavender4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2021
  Пораки:
  587
  Допаѓања:
  1.998
  Пол:
  Женски
 18. tigarce

  tigarce Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  449
  А колку само ме нервираше кога се појави.:) Спотот исто така - тотално нејасен.
   
  На Ivanna23. му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Bugs Bunny

  Bugs Bunny Активен член

  Се зачлени на:
  29 април 2021
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  113
  Пол:
  Женски
 20. Dashing:)

  Dashing:) Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  1.186
  Допаѓања:
  1.961
  Пол:
  Женски


  Само да не дознае братучедка ми дека почнав да ја слушам Теа. Ќе ме истепа :lol: