1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песна што ви се врти во глава, а сè би дале да не е така

Дискусија во 'Музика' започната од Wild.Child, 12 јули 2010.

 1. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Насловот на темата кажува се. :D Која песна ви се врти денеска во глава, а не би сакале да е така ? Некоја песна глупава, лесна која што (не) намерно сте ја слушнале и не може да ви излезе од глава.
  Мене :
  Дарко Илиевски - Лаги :rofl: :rofl: :rofl:
  Вчера ме давеше една другарка со песнава и еве денеска од глава не ми излегува, а ептен ми е тапа. :rofl:
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.165
  Допаѓања:
  26.945
  Леле мене што ми се врти песнава, резил невиден :rofl: :rofl:
  Прееска случајно видов еден другар ја ставил на зезање на фејсбук и ми влезе во глава
  http://www.youtube.com/watch?v=_u3_OUtcPs4
  :rofl: :rofl: :rofl:
  Цело време си ја потпевнувам :D
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Ко мојата поарна да е. :rofl: :rofl:
  Ќе пукнам цело време ми се врти у памет како мрда со рачето и вика : Ла, ла, ла, ла, ла, ла, ла, ла.... :| :rofl:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 4. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Јас повеќе не ја читам оваа тема!
  Сега и јас ја мислам Лаги од Дарко Илиевски :D затоа не читам повеќе :lol:
   
 5. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Лејди Гага - Спичлс...
  Кај ја слушнав кај се запустев... :x :x :x
   
  На IvanaJenner и TeddyS им се допаѓа ова.
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Сега се разбудив со : ТРОПСКИ БАР , ПИВО МИ ДАЈ..... :D
   
 7. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  5.504
  СОфија Манева и оној нејзинион Лигав тип и јас кај ли ја слушнав брее што човек ќе бев и само она ми се врти |(
   
  На kikav му/ѝ се допаѓа ова.
 8. zvezdakoska

  zvezdakoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  777
  Допаѓања:
  59
  .......... Јас и ти ко едно тело, една душа сме ла ла ла ла :D
   
 9. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.252
  Допаѓања:
  4.365
  Кад се вратеее скитницеее :lol: :lol:
  Само тоа го запамтив од една моја другарка ... толку беше занесена додека ја пееше :lol: :lol:
  Умрев од смеа :rofl:
  Од Синан Сакич мислам дека бешее :lol:
   
 10. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Sunrise avenue - fairytale gone bad |(
  Што е најтрагично почнав и да ја потпевнувам, а морам и да ја пуштам од време на време ме тера некако... :puke:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 11. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  5.504
  Неке птице никад не полете,цео живот чекају на то :|
   
  На sake и Smell.Of.Wickedness им се допаѓа ова.
 12. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.182
  Пол:
  Женски
  Браво за темава :clap: ах многу ги има,зависи,ако ја слушнам еднаш и цел ден ќе ми се мота во глава,баш како сега,мислам од прееска од кога излегов песнава што ќе ја постирам,нонстоп ми се врти,а и додека се туширав,па ми се моташе низ глава,па почнав и да ја пејам :D :D :D што ум ќе имав,еднаш да се слушнало и готово,се меморира :D :D
  еве ја песнава :rofl:

  [youtube]<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ccGUJIPrF2A&amp;hl=en_US&amp;fs=1?color1=0xcc2550&amp;color2=0xe87a9f"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ccGUJIPrF2A&amp;hl=en_US&amp;fs=1?color1=0xcc2550&amp;color2=0xe87a9f" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>[/youtube]
   
 13. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.920
  Вака вака од Шакира . Ми се превртуваат цревата коа ќе ја слушнам ама не можам да ја извадам од глава :^) :doh:
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  shakira - gipsy :@
   
 15. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  од роби вилијамс come undone леле неможам цело време ја потпевнувам и тоа само еден дел
   
 16. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  495
  Хаха, ова многу често ми се случува на испит. Ќе почне како некоја плоча да ми пее некоја песна во глава, а јас упорно се обидувам да се сконцентрирам! А сега моментално ми се врти во глава Слушам кај шумат шуууумиитеее букитеееее...
   
  На sake му/ѝ се допаѓа ова.
 17. sexy.vampire.girl

  sexy.vampire.girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  90
  Допаѓања:
  1
  вчера една другарка ме полуде со Слаткар и онаа идиотска песна ефем :envy: и денес само ми се мота низ глава камо да не беше така :@
   
 18. FortuneTeller.xD

  FortuneTeller.xD Популарен член

  Се зачлени на:
  25 јули 2010
  Пораки:
  655
  Допаѓања:
  381
  Кристина Агилера-Фајтер :@
   
 19. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  169
  Billionaire - Brino Mars ..братучедка ми ме уби со песнаваа
   
 20. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Aeroplanes, nightskys...всушност не ни ја знам песнава........ :|