1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песни за пиење!

Дискусија во 'Музика' започната од Barbie-mwa, 11 декември 2010.

 1. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
  http://www.youtube.com/watch?v=7S4XVsSUHyc

  Well I will go on drinking as my world goes on sinking, but I will never drink alone! :beer:

  http://www.youtube.com/watch?v=AbcwOHvoZbA

  http://www.youtube.com/watch?v=XOKbhQbv ... re=related

  http://www.youtube.com/watch?v=FgHzrTwXZ20

  ^ „Свадбарски“ :rofl:

  http://www.youtube.com/watch?v=Auk8S1yCnxw

  Jer u pivu ima tih mehuricha pametnih, koji mogu da mi kazu neki stih... :rock:

  Уште многу и многу вакви ги познавам. :D Само првава практично сум ја исполнила... и оди ептен добро. :D
   
 3. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 4. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
 5. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
 6. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
 7. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.928
  Пол:
  Женски
  Понекогаш овие
  http://www.youtube.com/watch?v=UZ7wq63Fd-M

  http://www.youtube.com/watch?v=AYKilAodOPg

  http://www.youtube.com/watch?v=pzoasbl4Rao

  http://www.youtube.com/watch?v=fNNsODob ... re=related

  И една од омилените :D
  http://www.youtube.com/watch?v=NhdrbaRQQsk

  А понекогаш рокче, или атмосферик метал, симфоник, блек и тако даље.
  Со првите сум весела, играм, со вториве весела на друг начин.
   
 8. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  744
 9. Night.Star

  Night.Star Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2010
  Пораки:
  278
  Допаѓања:
  117
  За жал, од сите луѓе што ги знам, само јас би пиела на ваква музика...ахх да си најдам некој Ирец, живот! :lol:

  http://www.youtube.com/watch?v=pDwlGbEcJ6Y
   
 10. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
 11. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  4.525
 12. PinkPanterka

  PinkPanterka Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  498
  Допаѓања:
  138
 13. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.695
 14. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.188
  Допаѓања:
  79.918
  Пол:
  Женски
 15. sonce777

  sonce777 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2010
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  262
  Пол:
  Женски
 16. beached

  beached Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  1.697
 17. Little-one

  Little-one Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  204
  Допаѓања:
  79
  Цел репертоар на Тома Здравкович :rofl: :rofl: :rofl:
   
 18. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
 19. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.444
  Пол:
  Женски
  Ау Little-one, на Тома може и самоубиство да направам, многу е депресивен, а дечко ми го обожава.
  Кој има лошо пијанство никако да не го слуша Тома ( и помалку нека пие :D )
   
 20. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.875
  Допаѓања:
  5.312