1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песни од Филмови

Дискусија во 'Канта' започната од simpaticnaa, 23 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
  Дали ви се допаднала некоја песна од некој филм што сте го гледале??И сте продолжиле да ја слушате.Аko
  има таква пишете тука ;)
  Мене например од филмот LEMONADE MOUTH многу ми се допаѓа песната Determinte:
  http://www.youtube.com/watch?v=iO6TjZzcRGQ
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.039
  Допаѓања:
  55.839
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.