1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Песни од '70,'80,'90

Дискусија во 'Музика' започната од Srckata28, 22 ноември 2013.

 1. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  4.276
  Допаѓања:
  19.431
  Пол:
  Женски
  Е ново време,се што не ке чуеме.Се заборави што беше квалитет од онаа време.Деновиве се навратив некако па одлучив да ја отворам темава.Значи да објавуваме песни од седумдесетите,осумдесетите и деведесетите оние што ви оставиле впечаток,нешто стварно јако,што се слушало порано.
  Ако е нешто дупло,смета,она,ова,канта,клуч :D

  Еве јас да почнам:
  -Песнава ми е многу убава,ептен,ми се уврте у глава последниве денови,позната е,можеби сите ја знаете :D
  http://www.youtube.com/watch?v=kSXx7-EceBA
  -Ја најдов овде на фемина песнава пред месец дена,ама толку многу ми се допадна,се заразив :D
  http://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A
  -Интересна ми е песничкава :D
  http://www.youtube.com/watch?v=boEph_ic-NM
   
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.091
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 5. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 6. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.074
  Допаѓања:
  4.018
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 8. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 9. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 10. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
 11. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 12. plavata212

  plavata212 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  269
  Допаѓања:
  508
  Пол:
  Женски
  На Elennaa му/ѝ се допаѓа ова.
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 14. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 15. poffy.pie

  poffy.pie Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  10
 16. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.777
  Допаѓања:
  25.459
  Пол:
  Женски
 17. HelloKityy

  HelloKityy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2012
  Пораки:
  240
  Допаѓања:
  73
  најубав период од музика <3

  Led Zeppelin, Guns N' Roses , Rolling Stones , Nirvana etc.
   
 18. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
 20. Stefani999

  Stefani999 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2012
  Пораки:
  702
  Допаѓања:
  601