1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пилули ден потоа мислење !

Дискусија во 'Канта' започната од natalija33, 9 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. natalija33

  natalija33 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Сакам мислење !!!
  Имавме односи со дечко ми но за жал се скина кондомот. А јас бев во плодни денови веднаш потоа се напив од пилулите ден потоа, но на нив пишува дека треба да прокрвариш, но еве помина и 6-от ден после пиењето на пилулата и ништо... Искрено многу сум во паника и сакам ваше мислење.
   
 2. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.927
  Пол:
  Женски
  Не треба да прокрвариш обавезно, тоа е несакан ефект. Може да добиеш порано, а може и на датата кога треба да ти дојде општо.
   
 3. natalija33

  natalija33 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Да знам дека не мора да добијам, но мене ми е страв поради тоа што ми беа плодни денови.
   
 4. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  838
  Допаѓања:
  1.217
  Пол:
  Женски
  Имаш веќе ваква тема
  seks/apce-za-den-potoa-t1453/
  Немора одма нова да отварате нови теми, разгледајте малку
   
 5. natalija33

  natalija33 Активен член

  Се зачлени на:
  9 април 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Ок. не ја видов
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.