1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пирсови...

Дискусија во 'Канта' започната од eki4k2, 5 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. eki4k2

  eki4k2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  41
  Девојки вемолам поставете слики со пирсови за на уво ,и каде можам да ги најдам во Велес или во Скопје.
  Однапред фала :)
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
 3. eki4k2

  eki4k2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  41
  еј не видов во дугите групи на убавина и мода,мислев дека е тука во оваа група мода и стил.Ако мозе и тука да ми дадете некој совете.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.