1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Пискате ли за време на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од N.A.T.A.S.A, 28 октомври 2010.

 1. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Не знам дали ја има темава но баш би сакала да знам дали уживате да пискате!?
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. adorija

  adorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  14
  Па не знам дали баш пискање, ама стенкање да да да :D
   
  На Cecko85 и Buterfly2576 им се допаѓа ова.
 3. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Ти пискаш а тој те бакнува и те замолчува :D :D
   
  На Cecko85, Traveler91, sj *O* и 7 други им се допаѓа ова.
 4. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  116
  Пискам кога ми се писка и кога ми е убаво, и не ми е гајле кој слуша ;)
   
  На Cecko85, MileAche, Osamena devojka и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  128
  Пол:
  Женски
  па повеќе стенкам, ама кога ми се писка пискам :D
   
  На Cecko85 и MileAche им се допаѓа ова.
 6. lackygirl

  lackygirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  5.251
  Допаѓања:
  18.446
  Пол:
  Женски
  хахах темава лудила е :lol: па пискам се разбира (така е поубаво) ама не секогаш некогаш немаш можност :P
   
  На Cecko85 и Sanjence им се допаѓа ова.
 7. UbavkaBube

  UbavkaBube Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  95
  Пискаме пискаме ама секогаш не можеме ради разбирливи причини ( околина, комшии и слично) :rofl:
   
  На Cecko85, Osamena devojka и lackygirl им се допаѓа ова.
 8. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.713
 9. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  107
  хахах ме насмеа темава :lol: :lol:
  пискање силно не баш,ама стенкање и викање секако дека да ,еднаш на сред чин ме фати таква смеа,се кикотев а тој врз мене зачуден,мислеше дека него му се смеам :geek: ама помина :angel:
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. I.R.E.N.A

  I.R.E.N.A Нов член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  7
  па пискаме :D :D то бејби посилно хаххахахха
   
  На Cecko85 и onenightstand69 им се допаѓа ова.
 11. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  da piskam i decko mi go obozava toa, duri i me tera poglasno da vikam :lol:
   
  На Cecko85 и valentina.t им се допаѓа ова.
 12. I.R.E.N.A

  I.R.E.N.A Нов член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  7
  хахахаха исто и мене ме накарува :D :D А и подобро е кога стенкаш, пискаш :D :D
   
  На Cecko85 му/ѝ се допаѓа ова.
 13. lionbt

  lionbt Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  поздраф до сите : ке бидам краток ако си надарен во пенисот не да писка коса ке корне али задоволството сие задоволство завсиси кој како узива во сексот ???и колку кего задоволес партнерот или партнерката .
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 14. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  Хахахха добар одговор :D :D
   
 15. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.846
  никаква врска нема големината на пенисот...за друго треба да си надарен :lol:
   
  На sj *O*, MileAche, Ace-zdravkovski и 11 други им се допаѓа ова.
 16. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  Ако тука зборуваме за љубовните воздишки тогаш ги има :D
  Несвесно , понекогаш прегласно и јас и тој , цела среќа соседите се трпеливи луѓе.Не сакам фејкери , целта е да се покаже задоволството, а не да се испуштаат неартикулирани звуци кои наликуваат на рикање на магаре :^) Бог да чува , не се парат коњи :!:
   
  На sj *O*, Lolo5, slatkichKa123 и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Shila89

  Shila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  204

  Хахахахаха боже се изнасмеав :rofl: :rofl: :rofl:


  Иначе да фала богу мора да има стенкања, колку и да се трудам да бидам тивка, сами по себе си искачаат.. :x :tmi: Е сеа како што пиша Стронгер не да се испуштаат некои несоодветни звуци, ама нормални онака не многу гласни ама доволни за повеќе да го излудат партнерот да :$
   
  На Cecko85, Lolo5 и bilebt им се допаѓа ова.
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  пааа не пискам баш, туку врескам кога ми е врвот :) :D
  растур правам тогаш :rofl:
  инаку темава, лудило :D
  како не сум била помеѓу првите да си се олеснам :D :D да си кажам едно убаво дека пискам како ненормална :rofl: :rofl:

  а една анкета може? :^)
  пискате ли за време на секс?
  а) да
  б) не
  в) можеби :rofl:
   
  На Cecko85, Mileivanov, Lolo5 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.365
  исто како бројче, тешко се воздржувам да не вриснам кога е врвот, така ми е побаво и послатко, свршување без врискање за мене исто како да не сум свршили али па затоа вереникот гласче не испушта хахахахха
   
  На Cecko85, Mileivanov и MileAche им се допаѓа ова.
 20. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  486
  хахахахахаха јас си пискам и кога не ми се писка :D :D :D
   
  На Cecko85, Mileivanov, MileAche и 1 друга личност им се допаѓа ова.