Пискате ли за време на секс?

Дискусија во 'Секс' започната од N.A.T.A.S.A, 28 октомври 2010.

 1. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Не знам дали ја има темава но баш би сакала да знам дали уживате да пискате!?
   
 2. adorija

  adorija Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 декември 2009
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  11
  Па не знам дали баш пискање, ама стенкање да да да :D
   
  На Buterfly2576 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Ти пискаш а тој те бакнува и те замолчува :D :D
   
  На GirlRunTheWorld, Dead-mouse, Heisenber и 4 други им се допаѓа ова.
 4. didija

  didija Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  108
  Пискам кога ми се писка и кога ми е убаво, и не ми е гајле кој слуша ;)
   
  На MileAche, Osamena devojka и Dead-mouse им се допаѓа ова.
 5. red

  red Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2010
  Пораки:
  480
  Допаѓања:
  122
  Пол:
  Женски
  па повеќе стенкам, ама кога ми се писка пискам :D
   
  На MileAche му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  3.838
  Допаѓања:
  13.903
  Пол:
  Женски
  хахах темава лудила е :lol: па пискам се разбира (така е поубаво) ама не секогаш некогаш немаш можност :P
   
  На Sanjence му/ѝ се допаѓа ова.
 7. UbavkaBube

  UbavkaBube Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  92
  Пискаме пискаме ама секогаш не можеме ради разбирливи причини ( околина, комшии и слично) :rofl:
   
  На Osamena devojka и lackygirl им се допаѓа ова.
 8. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.684
 9. mar17

  mar17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2010
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  104
  хахах ме насмеа темава :lol: :lol:
  пискање силно не баш,ама стенкање и викање секако дека да ,еднаш на сред чин ме фати таква смеа,се кикотев а тој врз мене зачуден,мислеше дека него му се смеам :geek: ама помина :angel:
   
 10. I.R.E.N.A

  I.R.E.N.A Нов член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  па пискаме :D :D то бејби посилно хаххахахха
   
  На onenightstand69 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.836
  da piskam i decko mi go obozava toa, duri i me tera poglasno da vikam :lol:
   
  На valentina.t му/ѝ се допаѓа ова.
 12. I.R.E.N.A

  I.R.E.N.A Нов член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2010
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  5
  хахахаха исто и мене ме накарува :D :D А и подобро е кога стенкаш, пискаш :D :D
   
 13. lionbt

  lionbt Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2010
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  1
  поздраф до сите : ке бидам краток ако си надарен во пенисот не да писка коса ке корне али задоволството сие задоволство завсиси кој како узива во сексот ???и колку кего задоволес партнерот или партнерката .
   
  На blosson му/ѝ се допаѓа ова.
 14. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  Хахахха добар одговор :D :D
   
 15. Srekicka

  Srekicka Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2010
  Пораки:
  1.863
  Допаѓања:
  2.836
  никаква врска нема големината на пенисот...за друго треба да си надарен :lol:
   
  На MileAche, Ace-zdravkovski, BGLIGOROVA и 10 други им се допаѓа ова.
 16. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.055
  Пол:
  Женски
  Ако тука зборуваме за љубовните воздишки тогаш ги има :D
  Несвесно , понекогаш прегласно и јас и тој , цела среќа соседите се трпеливи луѓе.Не сакам фејкери , целта е да се покаже задоволството, а не да се испуштаат неартикулирани звуци кои наликуваат на рикање на магаре :^) Бог да чува , не се парат коњи :!:
   
  На Lolo5, slatkichKa123, ladymici и 3 други им се допаѓа ова.
 17. Shila89

  Shila89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  202

  Хахахахаха боже се изнасмеав :rofl: :rofl: :rofl:


  Иначе да фала богу мора да има стенкања, колку и да се трудам да бидам тивка, сами по себе си искачаат.. :x :tmi: Е сеа како што пиша Стронгер не да се испуштаат некои несоодветни звуци, ама нормални онака не многу гласни ама доволни за повеќе да го излудат партнерот да :$
   
  На Lolo5 и bilebt им се допаѓа ова.
 18. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.824
  Пол:
  Женски
  пааа не пискам баш, туку врескам кога ми е врвот :) :D
  растур правам тогаш :rofl:
  инаку темава, лудило :D
  како не сум била помеѓу првите да си се олеснам :D :D да си кажам едно убаво дека пискам како ненормална :rofl: :rofl:

  а една анкета може? :^)
  пискате ли за време на секс?
  а) да
  б) не
  в) можеби :rofl:
   
  На Mileivanov, Lolo5 и UbavkaBube им се допаѓа ова.
 19. joelle

  joelle Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2010
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  2.350
  исто како бројче, тешко се воздржувам да не вриснам кога е врвот, така ми е побаво и послатко, свршување без врискање за мене исто како да не сум свршили али па затоа вереникот гласче не испушта хахахахха
   
  На Mileivanov и MileAche им се допаѓа ова.
 20. N.A.T.A.S.A

  N.A.T.A.S.A Нов член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2010
  Пораки:
  650
  Допаѓања:
  477
  хахахахахаха јас си пискам и кога не ми се писка :D :D :D
   
  На Mileivanov, MileAche и Miss.Ricci им се допаѓа ова.