1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плажа која најмногу ви се допаднала

Дискусија во 'Патувања и одмори' започната од cute57, 10 јули 2012.

 1. cute57

  cute57 Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2012
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  1
  Сигурно до сега сте биле повеќе пати на плажа и сигурно некоја од плажите ви има оставено најголем впечаток, па затоа во оваа тема може да кажете која е плажата што ви останал во сеќавање. Било која плажа. :) :*
   
 2. rossonerka

  rossonerka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 април 2010
  Пораки:
  4.159
  Допаѓања:
  15.275
  КОЈА ПЛАЖА НЈМНОГУ ВИ СЕ СВИЃА??!!.....

  Коцекабана
  [​IMG]
   
  На mims-89, Vik4e, girl1985 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. papagal4e

  papagal4e Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 мај 2010
  Пораки:
  191
  Допаѓања:
  134
  КОЈА ПЛАЖА НЈМНОГУ ВИ СЕ СВИЃА??!!.....

  Мене во Дојран ми е најубава Партизан,иако кога влегуваш има малку тиња :lol:
   
 4. meU

  meU Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  2.633
  Допаѓања:
  3.033
 5. macaaaaa

  macaaaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 август 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  254
  Со мојава работа стигнав и до Бермудите, една од плажите тамуа олицетворение на перфектната плажа од моите фантазии. Horseshoe bay, welcome to the paradise
   

  Прикачени фајлови:

  На nonamefanatic, Elena69221, SimonaTino и 12 други им се допаѓа ова.
 6. Palchica

  Palchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  209
  Допаѓања:
  87
  Дефинитивно Каламици во Грција. Се наоѓа скроз на југ на средниот крак (Ситонија).
   
 7. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.719
  Плажата Navajo (Shipwreck) на Закинтос. Вистински рај! :inlove:
   
 8. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Егремни на Лефкада
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На anamariia.x3 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Bella2

  Bella2 Активен член

  Се зачлени на:
  14 декември 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  5
  Sikya i Portokali vo Grcija. Uzivancii :)
   

  Прикачени фајлови:

 10. Brennan15

  Brennan15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  27
  Drobni pijesak.
   
 11. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.902
  Пол:
  Женски
  Црвена Плажа - Сушањ
  [​IMG]
   
 12. Downy

  Downy Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2011
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  40
  Порто Кацики-Лефкада :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

 13. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  Kupari beach-Dubrovnik...
   
 14. Kaylie

  Kaylie Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 октомври 2013
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  1.400
  Преубави плажи! :inlove:
  Croisette Beach-Cannes
  [​IMG]

  Egremni-Lefkada
  [​IMG]

  Versus Beach Bar-Struga
  [​IMG]
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 15. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  873
  Допаѓања:
  1.715
  Пол:
  Женски
  Словенска плажа, Будва-Црна Гора
   
 16. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Порто Кацики- Лефкада :inlove:
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Marick14

  Marick14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2013
  Пораки:
  3.678
  Допаѓања:
  2.925
  Порто Кацики - Лефкада
  Катисма - Лефкада
  Golden Beach - Тасос
  Нотос - Тасос
  Палеокастрица - Крф
  Златни песоци плажата