Планови за лето 2013

Дискусија во 'Канта' започната од summer-lover, 12 јуни 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. summer-lover

  summer-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2013
  Пораки:
  378
  Допаѓања:
  1.257
  Пол:
  Женски
  Епа девојки...не најдов ваква тема на форумот...ако има жал ми е :)
  Во оваа тема би сакала да разгвараме за плановите за лето 2013.Какви планови имате...за одмор,за друшво,за работа,за шопинг.ЗА БИЛО ШТО :sun: .Поздрааав :*
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.486
  Допаѓања:
  50.761
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.