1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Плејлиста со новогодишни и празнични песни

Дискусија во 'Музика' започната од Dream-Girl, 22 декември 2018.

 1. Dream-Girl

  Dream-Girl • The insomniac dreamer • Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  14.695
  Допаѓања:
  145.747
  Пол:
  Женски
  Се ближи Нова година, се ближат и празници. Па, темава нека биде за песни кои ве потсетуваат на тој период, погодни за овој период од годината.
  Едни од моите омилени песни што ги слушам крај на декември и цел јануари:
  1. Знам дека оваа е клише :rofl:

  2.
  3 .
  4.
  5.
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.