1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Повеќенаменска справа

Дискусија во 'Фитнес' започната од milagirl, 14 ноември 2010.

 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  Ај некој нека ми каже освен орбитрекот друга справа за за цело тело :)))
   
 2. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.273
  Допаѓања:
  4.525
  Total gym 1000 од топ шоп.
  Ја имам дома справава , но не вежбам на неа. Многу ретко :)
  Види на јутуб за неа , Чак Норис ја рекламираше знам 8)
  Повеќенаменска справа е дефинитивно.
   
 3. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  а помага ли ?
   
 4. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.739
  Допаѓања:
  4.838
  Абе какви справи,не дејствуваат така како стандарното вежбање,не е се во слабеејнето... :hai: :call: :drunk:
   
 5. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.348
  Пол:
  Женски
  Имав тотал џим 1000 едно добри 3-4 години го чував и многу ретко вежбав на него скоро ич. Пред една година го продадов и се ослободив, само прашина ми фаќаше.
  И не знам колку беше повеќенаменска, повеќе беше за мускули за рацете, зошто легнат си и со рацете цела тежина на телото ја тргаш, со нозете ништо не правиш. Се подесуваше тежина од најлесно на најтешко.
  Повеќенаменска е орбитрек зошто го вежбаш целото тело.
   
 6. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  31.355
  Пол:
  Женски
  Дефинитивно Total gym. Ја имам дома 10 години некаде, многу сум задоволна иако немам баш многу време да вежбам на неа сега, порано повеке вежбам.Имаш вежби буквално за се, стомак, раце, нозе, газ...
   
 7. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.739
  Допаѓања:
  4.838
  Iii kolku ja zede?
   
 8. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.900
  Total gym али од неа некој се задоволни а некои и не ..
   
 9. kikkki

  kikkki Популарен член

  Се зачлени на:
  31 март 2012
  Пораки:
  2.739
  Допаѓања:
  4.838
  Можеш да ми пишеш цена по ЛП ?Благодарам.