1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подарок по повод 8 март за форумџиката со најголем рејтинг

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 8 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.678
  По повод Меѓународниот ден за жената, решивме да ја израдуваме нашата форумџика со најголем рејтинг, односно со најмногу добиени ѕвездички. Како што веројатно знаете, тоа е Phyramide. :clap:

  На Phyramide ќе ѝ подариме парфем Gosh In The Box (60 ml). Се надевам дека ќе ѝ се допадне. :lol:


  P.S. Среќен 8-ми март! :f: Ви честитам мили дами за тоа што сте храбри како лавици, грациозни како пеперутки и убави како богињи. Ви честитам за тоа што сте ЖЕНИ!
   

  Прикачени фајлови:

  На cresa-jagoda, Whitecloud95, papagal4e и 112 други им се допаѓа ова.
 2. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  Многу ми е мило што ваков посебен примерок од нашиот род, нашата сакана Пирамидка, го добива парфемчето. :clap:
  Епа мила, со здравје и гордост да си го трошиш.
   
  На Angelche и Phyramide им се допаѓа ова.
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.585
  Честитки Пирамид, со здравје да си се прскаш, заслужено, секој твој пост го читам со задоволство, внимание и насмевка. :)
  Некогаш си го препрочитувам и по два пати. ;)
  Среќен празник :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Buttterfly

  Buttterfly Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  627
  Допаѓања:
  744
  Честитки Пирамида :)

  Прсни се по еднаш за сите :D
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Zoza

  Zoza Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  792
  Допаѓања:
  297
  честитки со здравје да си се прскаш со него ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 6. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.893
  Честитки пирАмитке,и срекен 8ми март,Заслужен е парфемов и од кога ни дојде ги красиш форумов и шириш само насмевки и поЗитивна енергија. :bow: :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.803
  :o :o :o

  Жими се на г’з паднав од изненадување! :D

  Леле, па сега сум џоа на Оскари, не знам што да пишам, немам ништо подготвено! Кога би сакала да дадам еден клише говор би рекла - е ова навистина не го очекував!
  Ама бре стварно не очекував! Жими се! :$

  Благодарам ФЕМИНА! И ви благодарам на СИТЕ кои ми кликате лајкови бре женишта убави (и секако тук тамо по некој маж)! ;) Ако ви се допаѓа макар една запирка, ако барем со една точка сум ви дала некој добар совет или некако сум ве инспирирала и мотивирала, ако макар со еден извичник сум предизвикала билокаква емоција кај вас - тогаш ми е повеќе од мило што сум дел од оваа женска, оригинална збирштина на прекраснотии!
  Сепак се надевам дека најмногу од се, ви предизвикувам пријатно кривење на усните во насмевка.

  Не, не, мене ми е секако мило што сум дел од Фемина.

  Среќен празник и уште еднаш БЛАГОДАРАМ!!!

  Ма ве сакам сите бре па нека пукнат душманите! :*

  п.с. Леле колку сакам изненадувања! Одам да си рипнам од среќа и радост :) :wasntme:
   
  На Cinderfakinrella, SWagger274, Beautiful_girl.. и 80 други им се допаѓа ова.
 8. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.306
  Допаѓања:
  144.842
  Билката е македонската Опра Винфри,мајке ми!

  Едит.Отварам фб и пола мои пријателки,лајк на главната страница на фемина за парфемчиња! :D
  Билке,ај да местиме избори!Две-три не треба да учествуваат зошто се во категорија на вештерки! :D Крадат дечковци,се однесуваат непримерно и се неискрени! :(
  Се шегувам,ама морав да кажам колку тоа сме познати и да мислите два пати!

  А да,од возбуд,возбуд,заборавив честички да упатам до Пирамид!На место парфемот!
   
  На bilkata, Annath, Angelche и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. ph.orhideja

  ph.orhideja Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јануари 2011
  Пораки:
  1.327
  Допаѓања:
  47.660
  Пол:
  Женски
  Супер е Пирамитка,и сосема заслужено си оди подарокот во прави раце.
  Секогаш позитивна и со интересни коментари.Браво. :clap:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.012
  Ова го може само Фемина. :rock:
  Со здравје парфемчето Пирамидче.
  Го заслужи, за сето одвоено време к'цкање по тестатурата и редење низи поучни реченици. :) ;)
  :hug:
   
  На lunicka и Phyramide им се допаѓа ова.
 11. marama

  marama Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 април 2010
  Пораки:
  6.007
  Допаѓања:
  86.371
  Пол:
  Женски
  Порамид честитки, заслужено. :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.928
  Пол:
  Женски
  Најјака е фемина значи, респект! :rock:
  Честитки Пирамитке, создравје да си го трошиш. :clap: :)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.892
  Пирамидо мори, да си ни жива и здрава и убаво намирисана заувек. Амин. Нек се угоде. :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sparks

  Sparks Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  896
  Допаѓања:
  3.193
  Значи цела контрабанда Фемина рулЗ! :lol: :rock: :rock:

  Од администратори, до модератори и членки! Со ќеф кажувам дека ми е мило што сум дел од "Фемина Унион".

  Сосем заслужено Пирамитке, создравје да си го користиш парфемот! Сосема заслужено затоа што предизвикуваш да се смеам во теми каде што треба да се смеам, и да учам онаму каде што треба да се дискутира на посериозни теми!

  Него, мајка ми ми рече само со тебе да се дружам, многу убави парфеми си имала :wasntme: :wasntme:
   
  На MarchelineAmaru, Annath, Neytiri и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 15. LivingGlam

  LivingGlam Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 септември 2010
  Пораки:
  6.064
  Допаѓања:
  56.295
  Пол:
  Женски
  Пирамитке се израдував ко јас да сум добила парфем :D

  Честитки - позаслужено здравје. Знаеме сите дека убаво си мирисаш, а со ова само ќе се надополниш.

  Фемина - прекрасен гест. Секогаш пријатно изненадувате.
   
  На MarchelineAmaru, Annath и Phyramide им се допаѓа ова.
 16. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.562
  Допаѓања:
  7.989
  Пол:
  Женски
  Пирамитке,со среќа да си се прскаш со парфемчето,прсни малце и наваму.
  И на Билката алал да и е!
  Среќен 8 март! :*
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене Пирамитка,со здравје да си го трошиш парфемчето :) :* :hug:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Latinna

  Latinna Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  125
  Допаѓања:
  107
  И мене мама вака ми рече... :wasntme:
  Инаку честитки Пирамитке,создравје да си се прскаш! ;)
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 19. vodnicka1

  vodnicka1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  124
  Допаѓања:
  35
  Честитки за членот секоја чест за најголемиот рејтинг и со убо да си го користиш
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
 20. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Пирамид, честиткииии :clap:
  Заслужено :bow:
   
  На Phyramide му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.