Подароци за Нова Година за најблиските

Дискусија во 'Канта' започната од Tedi16, 10 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tedi16

  Tedi16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2011
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  54
  За секоја Нова Година им купувам подароци на мајка ми , татко ми, сестра ми и најблиските пријатели. Сега се ближи Н.Г па размислувам што би можела да подарам оваа год. :lol: Дали и вие го практикувате ова и дајте предлози :) Ако има ваква тема одма клуч се извинувам ако е дупликат :(
   
 2. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.355
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.