1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подароци за нова година

Дискусија во 'Канта' започната од Sugar-Girl, 27 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sugar-Girl

  Sugar-Girl Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали имате обичај да купувате за Нова Година на своите домашни или пријатели?? Јас им купувам и на пријателите и на домашните... Ама оваа година незнам стварно што да им купам на домашните?? :?: На мајка ми.. таа е љубител на книги ја прашав од далеку какви книги сака, и ми рече некои коии лесно се сваќаат не ја разбрав ми рече некако, но не ја разбрав? Предлог книга? А на татко ми старно незнам што да му купам?? И за него некој предлог :P
  ps.Гледав по др теми за Нова Година но неможев да најдам
   
 2. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.046
  Допаѓања:
  694
  Пол:
  Женски
  не купувам подароци од проста причина,затоа што сум невработена и немам финансии за тој луксуз.на крајот на краиштата никој мене ништо не ми купил за нова година па зошто јас би му купувала прва?
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.407
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.