Подлога за тренинг/Yoga Mats

Дискусија во 'Фитнес' започната од irina90099, 14 август 2018.

 1. irina90099

  irina90099 Нов член

  Се зачлени на:
  14 август 2018
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Дали некој знае каде се продаваат Yoga Mats до барем 600 денари бидејки од познатите Спортски продавници не можам да си ги дозволам и мислам дека не е потребно да дадам 2000 денари за обичен сунѓер.
   
 2. SV1911

  SV1911 Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2013
  Пораки:
  2.096
  Допаѓања:
  49.101
  Во Џамбо да видиш? Пред некоја година земав од таму за 300-400 денари, ок е.
   
 3. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  16.973
  Допаѓања:
  77.230
  Пол:
  Женски
  Јас имам од Џамбо, најтенката подлога е 249 мислам и не е воопшто лоша.
  Има и поскапи и за таа цена до 500-600 денари ќе земеш одлична подлога и од таму.

  Поевтините се тенки и брзо го губат обликот, оние со малку повисока цена се сосема океј. Мојата ја зедов околу 350 ако се сеќавам добро.
   
 4. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.778
  Допаѓања:
  4.835
  Пол:
  Женски
  Во Џамбо јога подлогите се одлични, добра дебелина за 400 денари.
   
 5. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.778
  Допаѓања:
  4.835
  Пол:
  Женски
  Има ли некој користено јога подлога купена од runners? Какви се со квалитетот во споредба со оние од Џамбо?