1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Подочњаци

Дискусија во 'Лице' започната од Mollami, 14 јуни 2019.

 1. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  129
  Допаѓања:
  296
  Пол:
  Женски
  Девојки ми треба помош од вас..дали има некои навлаки или неш така да ги изгубам подочњаците..Докторите ми викаа дека тоа ми е така зашто сум била анемична..но и една другарка имаше ваков проблем но и исчезнаа со користење на крема..