Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Познати личности

Дискусија во 'Форумски игри' започната од Кате03122205, 17 мај 2017.

 1. Кате03122205

  Кате03122205 Активен член

  Се зачлени на:
  7 мај 2017
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  17
  Пол:
  Женски
  Во оваа игра секој треба да постави прашање која пеачка е поубава и која нивна песна е најубава!! :D
  На пример: Ариана Гранде или Селена Гомез? :*
  Ариана- Side to side :D
   
 2. orhideea

  orhideea Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 септември 2011
  Пораки:
  5.986
  Допаѓања:
  66.288
  Шакира или Џенифер Лопез
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  21.656
  Допаѓања:
  142.559
  Пол:
  Женски
  Има ваква тема со гласање.
   
 4. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.942
  Допаѓања:
  61.521
  Пол:
  Женски
  Значи лепота се бара а не талент. :D

  Тогаш Џеј Ло, песна... Ain't it funny.

  Нели Фуртадо или Кејти Пери?