1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полагање пред комисија

Дискусија во 'Образование' започната од franca, 24 февруари 2017.

 1. franca

  franca Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2014
  Пораки:
  604
  Допаѓања:
  1.307
  Дали Ви се случило на факултет некогаш да мора да полагате пред комисија?Доколку да,споделете искуство,бидејќи скоро јас ќе треба да полагам па би сакала да знам нешто повеќе околу тоа :)