1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Политички предавници?!

Дискусија во 'Политика и настани' започната од vendiii, 25 декември 2011.

 1. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.464
  Се почесто слушаме за Политички предавници ... Во досегашната независнот 20 годиишна видовме многу политичари кои завршиле неславно . Во глобала кај нас на секој се плука . Моќта носи тежина одлуки кои треба да се донесат , да се прифати или одбие . Факт е дека поради многу погрешни одлуки на нашиве политичарчиња трпиме големи последици .

  Па според вас кои се најголемите политички предавници ? Чии грешки најскапо ги плаќаме ?

  Искрено се надевам дека нема да прерасне темава во бојно поле , доколку сакате дајте ваш став . Без препукувања на лична основа . Дискусија квалитетна по могучност .
   
 2. Boomgirl

  Boomgirl Активен член

  Се зачлени на:
  22 мај 2012
  Пораки:
  72
  Допаѓања:
  25
  Epa vaka eve ti najbrz odgovor .....
  Ednostavno i prosto e kazano najgolemi politicki predavnici se grcite .! :)
  aa kako sto site go znaat toa vo MK .. Branko e najgolemiot komunjar i predavnik :)
  Ne me interesira koj kje go brani ..voopsto .!
  :) <3
   
 3. daylight

  daylight Популарен член

  Се зачлени на:
  22 декември 2011
  Пораки:
  3.139
  Допаѓања:
  4.112
  Тие на народот. Политичиарите се во голема мера израз на свеста на народот. Секоја чест на исклучоците!
   
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.710
  Допаѓања:
  150.489
  После толкав труд у оваа сеопсежна анализа,која ни го даде најбрзиот и најпрост (во секоја смисла) одговор за било која политичка тема, ти фали десното маде од .! кое највероватно те боли за државата како и поимот политички предавник,чуен од проф.д-р Латас.
   
  На crazyinlove19, BoaVista, Mekica и 2 други им се допаѓа ова.
 5. Mekica

  Mekica Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 мај 2012
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  22
  Латас, Миленко, Јанко ,Мирка гнаси
   
 6. Dvolicen

  Dvolicen Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2012
  Пораки:
  1.431
  Допаѓања:
  3.485
 7. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  8.066
  Допаѓања:
  11.214
  Груевски предавник затоа што молчи додека Западна Македонија се повеќе личи на Див Запад.