1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од ymwaa, 19 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ymwaa

  ymwaa Активен член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  3
  Предлозете ми комбинации за полуматура. Само не планирам да носам свечени комбинации и во никој случај штикли :)
   
 2. Monique995

  Monique995 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  201
 3. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.277
  Допаѓања:
  16.686
  Девојко пред да отвориш тема прво разгледај. Еве овде прашај moda-i-stil/polumatura-t962/.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.