1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од gokii, 25 април 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
 2. gokii

  gokii Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2010
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5
  sto mislite za polumaturata ?
   
 3. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.678
  Темата е заклучена, затоа што веќе постои тема за полуматура. Еве линк:
  moda-i-stil/polumatura-t962/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.