1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од smile22, 15 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smile22

  smile22 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2013
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  2
  Па вака оваа година сум полуматуранка ... Сеуште незнам што да носам... :worried:
  Можеби е рано но сепак брзо мине времето.Ако сакате да ми дадете некои предлози во врска со тоа...фалаа однапредд :D
   
 2. sofijanoka

  sofijanoka Популарен член

  Се зачлени на:
  8 февруари 2013
  Пораки:
  2.650
  Допаѓања:
  15.508
  Пол:
  Женски
  Па,рано е,да,но еве ти еден предлог.
  Некое тинејџ фустанче,фенси,не ко на бабите накинџурено. :^)
  И старки. :)
   
 3. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  664
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.