1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од Sleshi12, 19 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sleshi12

  Sleshi12 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  помооош .. барам некои фустанчиња во рок , панк стил .. но не премногу куси и нападни .. :) :)
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  482
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.