1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Полуматурска

Дискусија во 'Канта' започната од Princees, 23 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Princees

  Princees Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  34
  Пол:
  Женски
  Девојкии помагајте за неколку недели славиме полуматурска. Си купув едно фустанче праска боја па сега незнам која боја највеке на штикли ќе ми одг. црна или кремаста
  помагајте..
   
 2. S.W.A.G

  S.W.A.G Популарен член

  Се зачлени на:
  13 ноември 2012
  Пораки:
  1.358
  Допаѓања:
  8.910
  Пол:
  Женски
  оваа е дупла тема.. има и друга тема Полуматура .. позз :)
   
 3. tami1

  tami1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2012
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  45
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.