1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помогнете

Дискусија во 'Канта' започната од Lalle, 18 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lalle

  Lalle Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Дечки ми треба ваша помош. Имав односи точно на денот кога ми заврши . Можмо ли е да сум бремена ? Ве молам помогнете незнам што да правам.
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  Добредојде на форумот :)
  Следниот пат пред да отвориш тема =,провери дали постои таква ;)
  Еве прашај во веќе постоечката тема
  seks/dali-sum-bremena-t424/3830.html#p1153411
   
 3. Lalle

  Lalle Активен член

  Се зачлени на:
  18 јуни 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  благодарам :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.