1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помошшшшшшш!!!!

Дискусија во 'Канта' започната од Tanja333, 2 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tanja333

  Tanja333 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Девојки помогнете ми ве молам...Готово е се,се ми се униште,јас немам живот..................Ве молам кажете што да правам...Ми иде да се убијам!!!!
   
 2. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.923
  Пол:
  Женски
  Кажи што е да видиме дали можеме да ти помогнеме..
   
 3. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  743
  ејјјјјјјјјјјјјјј чекај па не се убива така наеднаш пополека седни издиши смири се па после убивај се
  се зезам да знаеш туку де кажи зошто имаш потреба од убивање??????????????
   
 4. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  Готовоооо, замина дететоо :tmi:
   
 5. Tanja333

  Tanja333 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Не е битно.Ова ни беше последната надеж,мислев ке ми дадете некој совет,ама ништо! :( Ке морам да најдам чаре//
   
 6. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.923
  Пол:
  Женски
  Не можеме да ти дадеме совет, ако не кажеш што е работата.
  Ако е сериозно кажувај, ако не не се зезај со нас и за џабе не отварај теми.
  Од тролови админите глава неможат да кренат, не пречи и ти те молам, а доколку имаш проблем.. пукај, можеби ќе ти помогнеме.
   
 7. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.368
  Допаѓања:
  87.411
  Каква помош, каков совет?
  Па никаков проблем не кажа.
  Сакаш да се убиеш ... очекуваш да ти кажеме како , или....?
   
 8. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.660
  Леле аман, секоја вечер едно те исто. Трол! Трол! Трол!
  [​IMG]
   
  На LittleDevil и Cacy им се допаѓа ова.
 9. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  743
  да да не е битно битно е да е ситно ако не планираш да пишуваш што само не замараш со глупави постови и ја полниш темата со бош мисленња
  ако сакас да се обесиш јажето ти е гратис од мене :D :D :D :D :D
   
 10. Tanja333

  Tanja333 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Mislite mene lesno mi e? Ama ako gospod da vi go vrti seto ova sto go dozivuvam
   
 11. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.923
  Пол:
  Женски
  Тролололололололо
  Едно за крај.
  [​IMG]
   
  На Cacy му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Tanja333

  Tanja333 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Ne vi e sram? Ako ostanala nekoja dobra neka mi pise lp za da mi dade sovet,sekako kee go kazam problemot
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.