Помош за Лидија и Дејан

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од agios, 29 октомври 2016.

 1. agios

  agios Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2014
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  482


  Трансакциска сметка за донирање:
  Dejan Todorovski , Tutunska banka 210501702687027

  Девизна сметка:
  iban kod MK07210501702687027 SWIFT TUTNMK22 Za Dejan Todorovski


  Броеви за донации:
  143 465 на вип
  070 143 110 t mobile

  Бројот на Лидија: 078346062
   
  На Mr. Right, LollySky, Orthophill и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. meckicka

  meckicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јуни 2016
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  1.324
  Пол:
  Женски
  Ova ne e za like ova e zalno greota koj nema invalid vo familijata neznae kako e no toj sto ima znae i te kako znae