Помош за Стефан Тимов

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Snow-Queen, 17 јануари 2014.

 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.954
  Пол:
  Женски