Помош за Христијан Стојанов

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од Sesil, 10 ноември 2017.

 1. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  5.281
  Допаѓања:
  117.414
  Пол:
  Женски
  Христијан Стојанов е лице кое при несреќа на работното место ја изгуби едната своја рака и прстите од другата рака. Единствен начин да може да функционира Христијан без ничија помош е да му се имплантира вештачка рака, за која се потребни нешто повеќе од 160 000евра.
  Па да му помогнеме на Христијан кој колку можеме.


  Screenshot_4.png

  Screenshot_5.png