1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош за малата Марија Караманова

Дискусија во 'Хуманитарни акции' започната од MagsDestiny, 29 август 2017.

 1. MagsDestiny

  MagsDestiny Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2011
  Пораки:
  2.266
  Допаѓања:
  16.546
  Пол:
  Женски
  100 денари за нас не се многу, но за некого прават огромна разлика.
  Да му помогнеме заедно на едно невино мало девојченце, кое во моментов се бори со сериозна и опасна болест за чие лекување треба да оди во странство, а заслужува здраво и среќно детство.

  Броеви за донации:
  070/143-121 (за T-Mobile); и
  143-477 (за VIP, нема потреба од префикс).
  Со ѕвонење на еден од овие броеви донирате 100 денари, по што добивате потврдна СМС порака.
  21032619_1460291367397513_3972423178467763016_n.jpg
   
  На boomsleng му/ѝ се допаѓа ова.