1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Помош при факултет за психологија

Дискусија во 'Канта' започната од IceCube, 11 ноември 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. IceCube

  IceCube Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 февруари 2016
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  9
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите. Би сакал да прашам некој што има студирано психологија или сега студира. Ме интересира дали е тешко да се учи психологија како професија? Дали за да бидам психотерапевт можам паралелно да одам на Гешталт курсеви или морам прво да завршам факс па потоа да започнам со курсевите?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.549
  Пол:
  Женски
  https://forum.femina.mk/threads/Факултет-за-психологија.2025/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.