1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Порака до Бог

Дискусија во 'Канта' започната од stylishh, 29 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stylishh

  stylishh Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2011
  Пораки:
  425
  Допаѓања:
  618
  Пол:
  Женски
  :$ ИЦ МИ АГЕЈН се надевам нема да биде избришана темава :$ ,со оглед на тоа дека не сретнав ваква тема ,а ми падна на памет ,затоа што сите имаме некои желби т.е. молитви кои му ги упатуваме на Бог,јас разговарам со Бог секој ден,не знам за вас ,секогаш имам нешто за кое што се молам,прво се разбира се заблагодарувам за се што имам,убедена дека сето добро е од Бог,денес ке кажам ФАЛА големо за полпжениот испит и здравјето ,и се надевам брзо ке биди мојот дом :$ плс БОЖЕ :l:
   
 2. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  ПОРАКА ДО БОГ

  Интересно

  Еве што ке му порачам.

  Човеку дај сети се еднаш на мене бе...си ме заборавил дека постојам :fubar:
   
 3. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.