Поранешна компанија ПРАКТИКА МС

Дискусија во 'Барање работа' започната од Deni87, 5 јули 2018.

 1. Deni87

  Deni87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2018
  Пораки:
  345
  Допаѓања:
  480
  Пол:
  Машки
  Дали има некој информции за компанијава, во стечај пошла 2013-14.
  Па ме интересира каква сопственост била? дали има сега фирма што ја наследила со персонал и слично?
  какв и да е информација ќе ми е од корист....
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.761
  Допаѓања:
  138.868
  Дооел беше
  Што значи дека секој на своја страна си појде..