1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посветете му песна на бившиот

Дискусија во 'Музика' започната од Freak.of.nature, 24 јули 2011.

 1. Freak.of.nature

  Freak.of.nature Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  30
  Па ,овде ќе може да му посветите песна на бившиот дечко ,онака од се срце ,со која би му го пренеле она што го мислите . :rofl: :rofl: :rofl:
  ако има ваква тема,заклучете слободно. :$

  Јас ќе почнам прва.:)

  http://www.youtube.com/watch?v=KcetmbNhcPc
   
  На barbiche му/ѝ се допаѓа ова.
 2. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.827
  Пол:
  Женски
  Никој како тебе не бакнува, Чаирска романтика и Womanizer :) ;) :) :D
   
 3. blond.bunny

  blond.bunny Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  122
 4. barbiche

  barbiche Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2011
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  118
  http://www.youtube.com/watch?v=OpM3S7AX8Js

  xoxo !! 8) :P

  Cujem da pricas,
  Lako je pala mala.
  Za tobom ludim
  Ne idem sa tvog praga,
  Sve je to lepo,
  Stvarno,ti dobro lazes,
  Najbolji demant,
  Bice kad samo kazem...

  Ref.
  Bas mi je zao,
  Nemas srece,mali,
  Fali ti ono,
  Sto kod mene pali,
  Ovakvu ribu,
  Zeleli su mnogi,
  Al' to su samo,
  Neostvareni snovi... морав и текстот да не сфати некој погрешно кје си речи жал ми е шо се скарафме :D :D :D
   
  На Freak.of.nature и OzzyAngel им се допаѓа ова.
 5. RodenaSoGreska

  RodenaSoGreska Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  82
  Допаѓања:
  49
  На Freak.of.nature му/ѝ се допаѓа ова.
 6. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  не заслужува да му се посвети што и да е на тој лузер!
   
  На LazyGirl5689, Saricko, glosipgirl и 5 други им се допаѓа ова.
 7. woow

  woow Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јуни 2011
  Пораки:
  187
  Допаѓања:
  88
 8. hristin4e

  hristin4e Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  317
  Допаѓања:
  1.251
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=LG-9ckhMMzU :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: баш ке му ја пуштам послем ко ке ми се јави да ми кажи дека ме сака и не требало да се скараме (скарани пред 4год :rofl: )
   
  На EmmaBass му/ѝ се допаѓа ова.
 9. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
 10. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  На simmone, Ema.Sk, M.a.r.i.l.y.n и 5 други им се допаѓа ова.
 11. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.574
 12. Rock-a-Fella

  Rock-a-Fella Популарен член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  1.392
  Допаѓања:
  1.384
 13. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  13.067
  Допаѓања:
  86.914
  Пол:
  Женски
  На eutixismena, slobodka и Rock-a-Fella им се допаѓа ова.
 14. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  575
 15. thelittle17

  thelittle17 Популарен член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  3.749
  Допаѓања:
  8.661
  Пол:
  Женски
  бившиот не заслужува ни да ме погледне не па песна да му посветувам,пффф неам на кого па на него !!!!
   
  На trtla и anastasijaki им се допаѓа ова.
 16. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.083
  Пол:
  Женски
  На trtla и nena2010 им се допаѓа ова.
 17. Freak.of.nature

  Freak.of.nature Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 јули 2011
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  30


  хахахах,ја очекував оваа песна да ја постира некој,дефинтивно :D добар избор :D
   
 18. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
 19. nena2010

  nena2010 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 декември 2010
  Пораки:
  13.067
  Допаѓања:
  86.914
  Пол:
  Женски
  леле секоја ти чест за ова. Да си ми жива и здрава сто години ме изнасмеа :D :D :D :D :D
   
 20. HappyOne

  HappyOne Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 септември 2010
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  77