1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посебен

Дискусија во 'Канта' започната од A.n.g.e.l.a.V, 9 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. A.n.g.e.l.a.V

  A.n.g.e.l.a.V Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.401
  Пол:
  Женски
  Дали вашиот сакан (дечко, вереник, сопруг) во вашите очи е „посебен“? Дали се издвојува по нешто од останатите? Која карактеристика или особина најмногу му ја сакате? Кој дел од телото ? Дали и после долги години заедно сеуште го сакате како првиот ден, или уште повеќе?
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.007
  Пол:
  Женски
  Да...за мене е посебен. :inlove:
  Карактеристично хоби има...и многу ми е интересен колку му се посветува на тоа.
  Има специфична насмевка и убитачен поглед = со тоа и ме освои :lol:
  Дел од телото??? Па јас целиот си го сакам - мој си е. :D

  Ете по скоро неполни 7 години заедно....јас го сакам уште повеќе. Секој ден се повеќе и повеќе. :l:
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  Има вакви теми.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.