1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Посни слатки

Дискусија во 'Канта' започната од jasmina00, 14 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jasmina00

  jasmina00 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2012
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  1.373
  Пол:
  Женски
  Ако имате посно слатки - визитарски колачи - дајте некој рецепт, сликче...
  ми требаат интересни слатки ама посни за празнициве
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.