1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постара жена во интимен однос со помладо момче?

Дискусија во 'Канта' започната од Decko24, 2 јули 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Decko24

  Decko24 Нов член

  Се зачлени на:
  2 јули 2015
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  Јас сум помладото момче (24) и би сакал да имам однос со по стари жени, не по стари од 45-50.

  Нормално е, не е, сте имале вие некогаш вакви фантазии, ваше мислење?
   
 2. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  На форумов претежно се женски, не знам кој очекуваш да ти каже дали имал фантазија за секс со постара жена. Стварно, не знам.
  Викаш дали сте имале вакви фантазии...значи ги прашуваш помладите машки или постарите жени?
  Кого и да прашуваш, исто ти се фаќа, и едните и другите се ретки на форумв.
  Ете да речеме јас имам 22/3 години, и сега треба да кажам дали сакам да имам секс со 15 год. "дечко " односно дете? (демек тој помладо момче, а јас стара).
  :|
   
 3. Marjan007

  Marjan007 Популарен член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  3.926
  Батка утнал си место тотално...[​IMG]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.