1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Постоијат ли машко-женски пријателства?

Дискусија во 'Канта' започната од female07, 27 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  Мислењата се поделени... споделете го вашето :)
  Ви се случило ли да се заљубите во пријател? Би му кажале ли за вашите чувства? Што откако ќе признаете се.. според вас се менуваат ли односите?
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.663
 3. female07

  female07 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јули 2011
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  5
  не приметив дека ја има, тогаш ја бришам, нема поента да ја има два пати.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.