Потписи..

Дискусија во 'Канта' започната од anamariia.x3, 22 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anamariia.x3

  anamariia.x3 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2011
  Пораки:
  578
  Допаѓања:
  854
  Видов ваква тема за аватари,па се нафатив да направам и за потписи .
  Доколку не е во ред темава слободно избришете ја
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.682
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.