1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Потребни документи

Дискусија во 'Канта' започната од Tatjana18, 7 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tatjana18

  Tatjana18 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  6
  Кои се потребните документи за вселување на студенти-бруцоши во студентските домови :?:
   
 2. Tatjana18

  Tatjana18 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  6
  Знае некој ? :(
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.