1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Почина Билјана Беличанец

Дискусија во 'Политика и настани' започната од ЕденЧлен, 7 април 2019.

 1. ЕденЧлен

  ЕденЧлен Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 октомври 2016
  Пораки:
  4.556
  Допаѓања:
  78.313
  Пол:
  Машки
 2. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  7.969
  Допаѓања:
  59.598
  Пол:
  Женски
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.878
  Допаѓања:
  133.473
  Пол:
  Женски
  Страшно.Се повеќе портали го објавуваат истото. Се е можно.
   
 4. Alishan30

  Alishan30 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јуни 2018
  Пораки:
  7.020
  Допаѓања:
  118.349
  Пол:
  Женски
  Нееее, многу ја сакав.не ради партија, како човек цццц;(
   
  На makedon81, Nigredo Odor, Sar-Ste и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  7.969
  Допаѓања:
  59.598
  Пол:
  Женски
  Вистина е сега објавија на повеќе портали;(
   
  На Alishan30 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Black girl

  Black girl Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  5.732
  Допаѓања:
  13.189
  Sto zboris? Ne mi se veruva. :(
   
 7. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  7.969
  Допаѓања:
  59.598
  Пол:
  Женски
  Да сите објавија,утре ќе дознаам што се случило од сигурни извори.
  Страшно.
   
  На Nigredo Odor, cresa-jagoda, Black girl и 3 други им се допаѓа ова.
 8. Cosmi

  Cosmi Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 февруари 2012
  Пораки:
  8.725
  Допаѓања:
  84.044
  Пол:
  Женски
  3 деца имаше?:(
   
 9. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.878
  Допаѓања:
  133.473
  Пол:
  Женски
  се мислам 2, едното синхронизира детски ликови во серии
   
  На fana, cresa-jagoda, ЕденЧлен и 2 други им се допаѓа ова.
 10. Black girl

  Black girl Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  5.732
  Допаѓања:
  13.189
  Sega procitav. Se obesila vo banjata.
   
 11. monibejbi

  monibejbi Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  2.079
  Луње што е работава со актерката БЕличанец? Бог даја прости, беше добра стварно добра актерка.
  Не ми се верува.
   
 12. monik55

  monik55 Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2015
  Пораки:
  7.969
  Допаѓања:
  59.598
  Пол:
  Женски
  Боже Господе:(
   
 13. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.224
  Пол:
  Машки
  Зошто "бог да ја прости"?
  Не си ми јасна...
   
 14. monibejbi

  monibejbi Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  2.079
  Починала.
   
 15. Justicija

  Justicija Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  5.757
  Допаѓања:
  19.220
  Пол:
  Женски
  Нека почива во мир ....
  Не можам да поверувам :x;(
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.224
  Пол:
  Машки
  Како?
  Од што?

  Бог нека ја прости...
   
 17. monibejbi

  monibejbi Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2010
  Пораки:
  1.843
  Допаѓања:
  2.079
  Незнам треба да кажат утре и ја се изненадив.
   
 18. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.187
  Пол:
  Женски
  Вечерва порталите објавија дека била пронајдена мртва. Веројатно утре ќе има повеќе информации.
   
 19. Black girl

  Black girl Форумски идол

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  5.732
  Допаѓања:
  13.189
  Se obesila vo banjata :(
   
 20. Ма.нев

  Ма.нев Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  780
  Допаѓања:
  1.224
  Пол:
  Машки
  Нека почива во мир.
  Нејзината смрт ме изненади...
  Од што би можела да умре?
  Претпоставки од тие што подобро ја знаат...?
   
  На ЕденЧлен му/ѝ се допаѓа ова.