1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Правен факултет '' Јустинијан Први''

Дискусија во 'Канта' започната од sandrich29, 8 септември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sandrich29

  sandrich29 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  Здраво, нова сум овде.Секојдневно сум на фемина, но најмногу се регистрирав за да добијам мислење на оваа тема од ваша страна.
  Четврта година сум во Васил Антевски Дрен и би сакала да се запишам на правен факултет, да бидам нотар. Би сакала ако може малце повеќе да ми објасните што предмети има , дали е тешко, се што знаете би било добро доколку не ви е тешко да ми кажете.
  Однапред ви благодарам :)
  А инаку и размислувам на педагошки факултет да одам за предучилишно воспитание, од секогаш сум го сакала тоа.
   
 2. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  ^
  супер баш ми е мило,
  иначе имаш тема за “Џастин Први“, не си морала тема да отвараш -_-
  а за тешко па да не те лажам али не е тешко - ПРЕТЕШКО Е!
  а шо предмети има ти ако беше толку заинтересирана ќе си видеше и сама на нивната веб страна, али гарант и тоа незнаеш.
   
 3. sandrich29

  sandrich29 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2014
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  4
  не ми отвара баш, нешто не ми е во ред со интернетот. Затоа побарав помош од вас
   
 4. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
  ^
  не ти е до интернетот, не ја отвара цел ден страната -_-
  иначе важат за некои со најажурирана веб страна али ете.
   
 5. luci22

  luci22 Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2014
  Пораки:
  742
  Допаѓања:
  1.500
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.