Правен факултет-Скопје

Дискусија во 'Канта' започната од Angel-Adriana, 29 јануари 2013.

 1. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  551
  Кажувајте девојки искуства за тие што сега ќе почнат...
  Јас имам на правен завршено! :)
   
 2. cvetce93

  cvetce93 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2011
  Пораки:
  1.434
  Допаѓања:
  572