1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Прашања за козметика за на лице

Дискусија во 'Канта' започната од nonenceee, 19 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nonenceee

  nonenceee Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2012
  Пораки:
  335
  Допаѓања:
  1.015
  Мислам дека нема таква тема ... многу пати сакам да поставам некое прашање каде да си најдам или купам некоја козметика за лице .
  Епа девојки ..сакам да ве прашам за моливче за веги ..какво моливче користите ? Препорака некоја ?
  :inlove:
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.178
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена бидејки веќе постојат теми каде може да се праша, исто така може и да се отвори тема доколку за некое прашање во врска со козметика, нема таква тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.