Прашања за на Youtube

Дискусија во 'Канта' започната од 123malecka123, 8 март 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 123malecka123

  123malecka123 Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите!
  Среќен 8 март :D:inlove::f::l::* 8-mart.jpg url.jpg 8-mart.jpg url.jpg
  Темава ја отворив поради мојата братучедка.
  Таа сака да отвори youtube сакаше да ве прашам за ваша помош.
  Како да ги правела убави видеата на телефон дали некој знае?
  Немаше да отворам нова тема само поради ова глупаво прашање но не знаев каде да го пишам. Ако некој знае друго место нека кажи па потоа темава во канта.
  Исто така можи овде да поставувате и вие прашања па тие што знаат да ви помогнат.
  (Се надевам дека ке ми успее темава :D:P:*)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.