1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Првачиња

Дискусија во 'Канта' започната од Margaritka0, 11 август 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Margaritka0

  Margaritka0 Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2017
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Женски
  Ајде малку да се позанимаваме со првачињата дали има некоја одвас мајка на која детето и е прваче наесен како се справувате со тоа дали се сеуште малечки повеќе сакаат да се во нивните соби со играчки или пак се возбудени од првиот училишен ден мојата ќерка е веќе "голема" веќе 6 години полни и два месеци може и искусто од мајки кои веќе имаат поголеми дечиња како им поминал првиот ден на нивните најмили.
   
 2. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.590
  Допаѓања:
  31.249
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.