Прва менструција

Дискусија во 'Канта' започната од Маријана10, 5 септември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Маријана10

  Маријана10 Активен член

  Се зачлени на:
  20 август 2015
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Женски
  Кога ви дојде првата менструација? Јас сега сум седмо одделение и ми дојде пред три месеци :l:
   
 2. littlevampire

  littlevampire Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2015
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  699
  Пол:
  Женски
  Има веќе ваква тема :|
   
 3. Valencia

  Valencia Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 април 2015
  Пораки:
  507
  Допаѓања:
  610
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.